Metro: Last Light - Mobius

2013 yılının en kaliteli FPS oyunu olmaya aday Metro: Last Light için yayınlanan "Mobius" adlı video oldukça özel bir video niteliğinde. Oyunun geliştirici ekibinde farklı görevlerde yer almış Alexander Bereznyak'ın tek başına hazırladığı video tamamen bi

2013 yılının en kaliteli FPS oyunu olmaya aday Metro: Last Light için yayınlanan "Mobius" adlı video oldukça özel bir video niteliğinde.

Oyunun geliştirici ekibinde farklı görevlerde yer almış Alexander Bereznyak'ın tek başına hazırladığı video tamamen bir sanat eseri olarak nitelendirilebilir. Videoyu özel yapan ise videoda herhangi bir hareketli görüntü olmamasına rağmen hikayenin sabit görüntülerle çok başarılı bir şekilde anlatılması. Oyun içerisinde görebileceğiniz dramatik sahnelerin yer aldığı video bu sahneleri birleştiriyor ve izleyiciye büyük bir sürpriz sunuyor.

Oyunun geliştirici ekibinin çok zor şartlar altında oyunu tamamlayıp piyasaya sürebildiğini belirtmekte de fayda var. Oyun sadece bu yönüyle bile alkışlanmayı hakediyor.

YORUMLAR