Middle-Earth: Shadow of Mordor Resmi Çıkış Fragmanı

Oyuncular Middle-Earth: Shadow of Mordor'un yeni nesil konsollar ve PC için çıkışını beklerken, yayıncı Warner Bros. oyun için resmi bir çıkış fragmanı yayınlandı. Shadow of Mordor, Lord of the Rings hayranları için Sauron'un bölgesinde geçiyor ve kendisi

Oyuncular Middle-Earth: Shadow of Mordor'un yeni nesil konsollar ve PC için çıkışını beklerken, yayıncı Warner Bros. oyun için resmi bir çıkış fragmanı yayınlandı.

Shadow of Mordor, Lord of the Rings hayranları için Sauron'un bölgesinde geçiyor ve kendisinin güce yükselmeye başladığı dönemli konu alıyor. The Hobbit ve Lord of the Rings üçlemesi arasındaki geçen dönemde daha önce görmediğimiz bölgelerle birlikte sürpriz gelişmeler var.

Nemesis sistemi adlı oyuna getirilen ilginç bir özellikle kendi hedefleriniz için orkların iradesini ele geçirip onları kullanabiliyorsunuz. Shadow of Mordor oyun içi getirdiği yeniliklerdense grafiksel anlamda ön plana çıkarak yeni nesi konsolları ve son teknoloji bilgisayarları bile zorlar derece bir görüntü kalitesi sunuyor. Oyunun PC'de son performans için istediği özellikleri ve oyuna ait daha detaylı bir yazımıza buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Middle-Earth: Shadow of Mordor LotR hayranı olmayan oyuncuları bile başına çekmek için 18 Kasım'da ihtişamlı çıkışını gerçekleştirecek.

YORUMLAR