Minecraft: Story Mode Çıkış Tarihi Belli Oldu

Telltale Games, geliştirmekte olduğu yeni Minecraft macera oyunu için ilk resmi tanıtım videosunu yayınladı. Oyunun çıkış tarihi Xbox One, Xbox 360 ve Windows 10 için 13 Ekim olarak açıklandı. Minecraft: Story Mode adıyla çıkış yapacak olan bu yeni macera

Telltale Games, geliştirmekte olduğu yeni Minecraft macera oyunu için ilk resmi tanıtım videosunu yayınladı. Oyunun çıkış tarihi Xbox One, Xbox 360 ve Windows 10 için 13 Ekim olarak açıklandı.

Minecraft: Story Mode adıyla çıkış yapacak olan bu yeni macera oyunu bizi Minecraft'ın piksel karelerden oluşan dünyasına konuk edecek. Özel bir hikayeye sahip olacak olan Minecraft: Story Mode, bu yönüyle klasik Minecraft'tan ayrılacak. Walking Dead, The Wolf Among Us, Game of Thrones gibi diğer Telltale oyunlarındaki yapıya sahip olacak Minecraft: Story Mode'da belli kahramanların etrafında dönen bir hikaye konu alınıyor. Bu hikaye boyunca bulmaclaarı çözmek, önemli kararlar almak ve hikayenin nasıl devam edeceğini belirlemek ise bizim elimizde.

YORUMLAR