Ministry of War Fragmanı

Dünyanın önde gelen online oyun geliştiricilerinden birisi olan Snail Games tarafından geliştirilen Ministry of War gün geçtikçe popülaritesini daha ileri taşımaya devam ediyor. Birçok farklı ülkede farklı dilde yayın yapan Ministry of War ülkemizde de T

Dünyanın önde gelen online oyun geliştiricilerinden birisi olan Snail Games tarafından geliştirilen Ministry of War gün geçtikçe popülaritesini daha ileri taşımaya devam ediyor. Birçok farklı ülkede farklı dilde yayın yapan Ministry of War ülkemizde de Türkçe dil desteğine sahip. Türünün diğer oyunlarına göre oldukça iyi görsellere sahip olan Ministry of War Türkiye’de kısa bir süre içinde iyi şeyler yapmayı başaran sayılı oyunlardan birisi.

Tamamen ücretsiz oluşu ve gelişmiş bir oynanabilirliğe sahip Ministry of War başarılı çağ atlama ve PvP sistemi ile online oyun severlerin beğenisini kazanıyor. Klasik strateji oyunlarında görmeye alışık olduğumuz çağ atlama sistemi bulunan Ministry of War ayrıca dünyanın en büyük online tarayıcı oyunu haritasına sahip olma unvanını elinde bulunduruyor. Ücretsiz ve Türkçe online strateji oyunu Ministry of War’e basit ve kısa bir üyelik aşamasından sonra katılabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR