Mobil Platformlara Need for Speed: No Limits Geliyor!

EA Mobile akıllı telefon ve tabletler için yeni Need for Speed: No Limits'i duyurdu. Real Racing 3'ün stüdyosu Firemonkeys tarafından geliştirilmekte olan oyunun duyuru videosuna özel profesyonel ralli sürücüsü Ken Block da oyuna ilk bakış atanlardan olar

EA Mobile akıllı telefon ve tabletler için yeni Need for Speed: No Limits'i duyurdu. Real Racing 3'ün stüdyosu Firemonkeys tarafından geliştirilmekte olan oyunun duyuru videosuna özel profesyonel ralli sürücüsü Ken Block da oyuna ilk bakış atanlardan olarak kendi arabasında Need for Speed: No Limits'i tanıtıyor.

Mobilde tüm Need for Speed ihtiyacınızı karşılayacak ve ismi gereği kaliteden ödün vermeyecek oyun hakkında şu anda çok az şey biliniyor. İnanılmaz grafiklerle birlikte hıza doyacağımız Need for Speed: No Limits için firmanın söylediği tek bir şey var: "Beklenilen Need for Speed deneyimini fazlasıyla karşılayacağız."

Mobilde birçok yarış oyunu olmasına karşın Firemonkeys stüdyosunun ardındaki geliştirici ekiple beraber bu inanılmaz seride bir kez daha hız tutkunlarına özel kalitede bir oyun yaratmak ekip için gurur verici ve ayrıcalık olarak algılanıyor. Son model akıllı telefon ve tabletlerin gücünden yararlanacak yeni oyunun gücü ve performansı gerçekten dudak uçuklatacak gibi görünüyor.

Need for Speed: No Limits hakkında tüm detaylar, arabalar, karakterler, modifiye ve fazlası yakında EA tarafından paylaşılacak. Firma her birine özel duyuru gerçekleştirecekken oyuncuların takipte kalmalarını öneriyor.

5.000'den Fazla Windows Live ve PSN Hesabı Saldırıya Uğradı

YORUMLAR