Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 14-20 Temmuz

CamFind CamFind, hem Android hem de iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir görsel arama motorudur. Uygulama yardımıyla resmini çektiğiniz eşyalarla ilgili ayrıntılı bilgilere kolayca ulaşabilir, hatta benzer eşyalara ait görselleri de g

CamFind

CamFind, hem Android hem de iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir görsel arama motorudur. Uygulama yardımıyla resmini çektiğiniz eşyalarla ilgili ayrıntılı bilgilere kolayca ulaşabilir, hatta benzer eşyalara ait görselleri de görüntüleyebilirsiniz.

Accupedo

Android ve iOS platformları üzerinde kullanabileceğiniz oldukça yararlı bir uygulama olan Accupedo ile her gün toplamda ne kadar adım attığınızı ve ne kadar kalori yaktığınızı kolayca hesaplayabilirsiniz. Günün hangi saatlerinde aktif olarak yürüyüş yaptığınızı görüntüleyebileceğiniz gibi haftalık ve aylık istatistiksel verilere de ulaşabilirsiniz.

Light Flow Lite

Android cihazlarınız üzerinde yer alan LED lambalarını istediğiniz şekilde yönetmenize olanak sağlayan Light Flow Lite uygulaması, sizlere farklı uygulamalar tarafından gelen bildirimler üzerinde inanılmaz bir özgürlük tanıyor. Özellikle Samsung akıllı telefonlar üzerinde yer alan farklı led ışıklarını istediğiniz uygulamalar ve bildirimler için etkili bir şekilde yönetmenize olanak sağlayan uygulama içerisinde farklı bildirimler için farklı titreşim seçenekleri de yer almaktadır.

8sms

Android akıllı telefonlarınız üzerinde yer alan ve tam olarak işlevsel olmayan mesajlaşma uygulamalarından sıkıldıysanız, saf Android sürümleri üzerinde kullanılan ve tüm ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak olan mesajlaşma uygulamasını sizlere sunan 8sms'i mutlaka denemenizi öneriyoruz.

CapsMatic

Turkcell tarafından geliştirilen ve kullanıcıların kendi komik Caps'lerini hazırlamalarına olanak sağlayan CapsMatic ile sizler de kendi Caps'lerinizi hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken yeni bir fotoğraf çekmek veya telefonunuz üzerinde kayıtlı olan bir fotoğrafı seçerek, altına istediğiniz metni eklemek.

YORUMLAR