CapsMatic

CapsMatic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,751
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pharos Medya

CapsMatic uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca komik capsler hazırlayabilirsiniz.

İnternet sitelerinde karşılaştığımız komik capsleri siz de mobil cihazlarınızda yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz Android uygulamalarından birisi CapsMatic olarak karşımıza çıktı ve hem kolay kullanılır yapısı hem de ücretsiz olması sayesinde favori uygulamalarınızdan birisi olacaktır. Her ne kadar arayüzü biraz demode gibi görünse de bu konu uygulamanın işleyişi üzerinde herhangi bir etkiye sahip değil ve tüm fonksiyonlar sorunsuzca çalışıyor.

Uygulamada caps yapmak için kullanabileceğiniz iki yöntem var. Bunlardan birincisi direkt olarak galerinizde hazır bulunan resimleri kullanmak, ikincisi ise cihazınızın kamerasını kullanarak yeni bir fotoğraf çekmek.

Resminizi seçtikten sonra altına hemen metninizi girebiliyor ve metnin girili olduğu bölgenin arkaplan rengini de değiştirebiliyorsunuz. Tabii ki bu kısımda hiç bir değişiklik yapmadan klasik kırmızı renkli caps alanını da kullanabilirsiniz.

Hazırladığınız capsleri hem CapsMatic'in içerisinde bulunan profilinizde paylaşabiliyor, hem de Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarınızdan yayınlayabiliyorsunuz. CapsMatic profiliniz bir sosyal ağ gibi davrandığı için insanlar sizi uygulama içerisinden takip edebiliyor ve en son capslerinizi görüntüleyebiliyorlar. Tabii ki siz de aynısını diğer kişilerin profillerini takip ederek gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer komik capsler hazırlamak istiyorsanız kesinlikle denemeniz gerekenler arasında yer aldığını söyleyebilirim.