Need for Speed: No Limits Oynanış Videosu

Kasım 2014 tarihinde duyurulan ve o günden bu yana merakla beklenen Need For Speed: No Limits'in oynanış videosu nihayet oyunseverlerle buluştu. Real Racing 3'ü geliştiren Firemonkeys firması tarafından geliştirilen Need For Speed: No Limits mobil platfor

Kasım 2014 tarihinde duyurulan ve o günden bu yana merakla beklenen Need For Speed: No Limits'in oynanış videosu nihayet oyunseverlerle buluştu. Real Racing 3'ü geliştiren Firemonkeys firması tarafından geliştirilen Need For Speed: No Limits mobil platformda yer alan diğer yarış oyunlarının işini bir hayli zora sokacak kalitede bir yapım.

Serinin diğer oyunlarında görmeye alıştığımız kaliteli grafikler mobil platforma da aynı şekilde aktarılmış. iOS ve Android platformlara 2015 yılı içerisinde çıkarılması planlanan Need For Speed: No Limits'te göz alıcı arabalar, kişiselleştirme seçenekleri ve birbirinden tehlikeli pistler görev yapıyor. Oyunun tam çıkış tarihi rapor edilen bilgiler arasında yer almasa da mükemmel bir oynanış videosu bizlerle paylaşıldı. Şimdi sizleri bu şahane mobil oyun ile başbaşa bırakalım.

YORUMLAR