Need for Speed Payback Çıkış Videosu

Need for Speed Payback'in aksiyon dolu anları bu videoda sergileniyor

Electronic Arts ve Ghost Games, önümüzdeki hafta Need for Speed serisinin yeni yarış oyunu Need for Speed Payback'i resmi olarak oyuncuların beğenisine sunacaklar. Oyunun çıkışına az bir süre kala Need for Speed Payback çıkış videosu yayınlandı. 

Need for Speed Payback çıkış videosu genelde sinematik görüntülerden oluşuyor. Bu durum oldukça doğal; çünkü oyunun tek kişilik senaryo modunda sinematik anlatım kullanılacak ve bu sinematik sahnelerden bolca göreceğiz.

Fortune Valley adlı kurgusal bir yerde geçecek olan oyunda biz ve ekibimiz gizli yarışlara katılarak The House adıyla tanınan bir suç örgütüne karşı savaşacağız. Bu savaşımızda ise klasik sokak yarışlarının haricinde soygunlara katılmamız, peşimizdeki araçlarla da çarpışmamız gerekecek. Bu da bolca aksiyonu beranerinde getiriyor.

Need for Speed Payback'de 3 farklı kahramanı kontrol etmekteyiz. Bu kahramanlarla otoyollarda yarışmanın yanısıra özel araçlarla araziye de çıkacağız. Need for Speed serisinin en sevilen özelliklerinden olan polis kovalamacaları da unutulmayacak. Birçok ünlü markanın hız canavarlarına yer veren oyunda araçlarımızı modifiye edebilecke, görünümlerini ve performanslarını tercihlerimize göre yapılandırabileceğiz.

Origin Access ve EA Access üyeleri Need for Speed Payback'i şu an indirip 10 saat boyunca deneyebiliyorlar. Diğer oyuncuların ise oyunun resmi çıkış tarihi 10 Kasım'a kadar beklemeleri gerekecek.

YORUMLAR