Need for Speed Payback

Need for Speed Payback

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 91,607
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Need for Speed Payback, Ghost Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir yarış oyunudur.

Need for Speed Payback, çok sevilen yarış oyunu serisinin 2017 yılında piyasaya sürülen halidir. 

Need for Speed serisinin yapımını Ghost Games'e veren Electronic Arts, ilk olarak karşımıza Need for Speed Rivals ile çıkmıştı. Polis ya da yarışçı olabildiğiniz bu oyun, farklı temasıyla beğeni toplasa da yeteri kadar yüksek notlar alamamıştı. Ardından 2015 yılında sadece Need for Speed ismiyle yeni bir oyun daha yapan Ghost Games, yine beklenen tepkileri alamamış, seriyi Underground ve Most Wanted tadına getiremediği için eleştirilere maruz kalmıştı. 

Need for Speed'in piyasaya çıkmasının ardından Electronic Arts'tan son bir şans daha aldıklarını açıklayan Ghost Games, yeni oyunu geliştirmeye başlamış ve en sonunda Need for Speed Payback'i duyurmuştu. Yayınlanan ilk videosuyla bizlere eski oyunlardan çok farklı bir hava yaşatığını gösteren oyun, yeni tarzıyla "Hızlı ve Öfkeli" ile "Grand Theft Auto"nun bir araya gelmiş hali olacağını hissettirmişti. 

10 Kasım 2017 olarak duyurulan çıkış tarihinin ardından Origin'e eklenen oyun, görselliği de beğenildi. Oyuna dair yayınlanan ilk videoyu ise hemen aşağıdan izlemeniz mümkün.