Nokia Lumia Icon ile Yamaçlarda Geçen Bir Gün

Nokia'nın geçtiğimiz haftalarda duyurulan 20MP kameraya sahip yeni akıllı telefonu Nokia Lumia Icon için ilk tanıtım videoları Windows Phone resmi Youtube kanalı üzerinde kullanıcılarla paylaşıldı. Karlı bir günde dağın yamaçlarında kayak yaparken Nokia L

Nokia'nın geçtiğimiz haftalarda duyurulan 20MP kameraya sahip yeni akıllı telefonu Nokia Lumia Icon için ilk tanıtım videoları Windows Phone resmi Youtube kanalı üzerinde kullanıcılarla paylaşıldı.

Karlı bir günde dağın yamaçlarında kayak yaparken Nokia Lumia Icon ile çekilen videolar ve fotoğrafların sergilendiği yeni tanıtım videosunda yer alan görüntüler gerçekten etkileyici ve oldukça kaliteli.

Aynı zamanda üzerinde 4 adet mikrofon bulunan Lumia Icon, videoları için en mükemmel kalitede sesi kaydetmek isteyen kullanıcılar için de oldukça ideal bir çözüm sunuyor.

Kendi sınıfının en iyi video/fotoğraf çeken ve ses kaydeden telefonu olarak lanse edilen Lumia Icon, Windows Phone 8'in nimetlerinden sonuna kadar yararlanıyor gibi görünüyor.

YORUMLAR