Nükleer Bombalar Çalındı! - Dünyamız Tehlikede (Video)

Amerika Birleşik Devletleri dünyanın en büyük hack skandalıyla çalkalanıyor. Ayrıntılar videomuzda.

Bu hack skandalı sebebiyle ülkenin tüm özel ve gizli bilgileri çalınmış durumda olduğu ve bu bilgilerin tüm dünyayı tehlikeye atabilecek çok özel bilgiler olduğu iddia ediliyor. Hemen yukarıdan videomuzu izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

ABD Büyük Hack Skandalı

ABD'nin nükleer bombalarından, nükleer denizaltılarına kadar bütün kritik bilgilerin çalındığı söyleniyor. Henüz resmi olarak açıklanmasa da ABD'nin elindeki nükleer başlıklı bombalardan, nükleer tesislere kadar içerisinde nükleer enerjinin bulunduğu tüm veriler ele geçirildi.

FBI, CIA ve NSA gibi ülkenin istihbarat kurumlarına nükleer başlıklı bombalara dair verilerin ele geçirildiği aktarılıyor. İddialara göre ABD'nin neredeyse her kurumunun sunucularına ulaşıldı. Bu sunuculardan çok önemli veriler çalındı.

Detaylı haberimize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

ABD Hack Olayı ile Çalkalanıyor: Tarihin En Büyük Saldırısı
GÜVENLİK

ABD Hack Olayı ile Çalkalanıyor: Tarihin En Büyük Saldırısı

ABD hack saldırısı an itibarıyla dünyanın gündemine oturmaya başladı. Birkaç gün önce ABD Hazine Bakanlığı verilerinin çalındığı bilgisinin ortaya çıkmasının ardından bugün de ABD Enerji Bakanlığı ve Ulusal Nükleer Güvenlik Ajansı saldırıya maruz kaldı.

Bilgisayar korsanları, ABD'nin nükleer silah stokunu tutan Ulusal Nükleer Güvenlik İdaresi'ndeki sistemlere erişti. Federal araştırmacılar son günlerde bilgisayar korsanlarının hangi bilgilere erişip / veya çalabildiğini belirlemek için ağlar üzerinden tarama yapıyorlar ve DOE'deki yetkililer saldırganların herhangi bir şeye erişip erişemeyeceğini hala bilmiyorlar. Hasarın tam boyutunu haftalarca bilemeyebilirler.

DOE sözcüsü Shaylyn Hynes, saldırıyla ilgili devam eden bir soruşturmanın faillerin kritik savunma sistemlerine girmediğini tespit ettiğini söyledi. Detaylara videomuzdan ve ilgili haberimizden ulaşabilirsiniz. Tamindir Bey videoda konuyu detaylı bir şekilde anlatmakta. Haberimizde de detaylar yer almakta.

Videomuzu izledikten sonra konu ile alakalı düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle ve diğer okurlarımız ile paylaşmayı unutmayın! Yorumlar bölümü hemen alt kısımda yer almakta. Alt kısımdan hızlıca düşüncelerinizi bizlere ve diğer okurlarımıza aktarabilirsiniz.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalın! Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR