Out There Tanıtım Videosu

Mi-Clos Studio tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Out There, oyunseverlere karanlık bir maceranın kapılarını açıyor. Uzayın derinliklerinde uzay mekiğimizle kendimizi boşlukta sürüklenirken bulacağımız oyunda, hayatta kalmak için müc

Mi-Clos Studio tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Out There, oyunseverlere karanlık bir maceranın kapılarını açıyor.

Uzayın derinliklerinde uzay mekiğimizle kendimizi boşlukta sürüklenirken bulacağımız oyunda, hayatta kalmak için mücadele vermemiz gerekiyor.

300'den fazla farklı maceranın ve görevin bizleri beklediği oyunda gezegenler arasında dolaşıyor ve evreni adeta yeniden keşfediyoruz.

Yeni uzaylı teknolojilerini keşfedebileceğimiz ve yeni yaşam formlarıyla iletişim kurabilmek için onların dillerini öğrenmemiz gereken oyun gerçekten farklı bir oynanışa sahip.

Geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Out There'i iOS ve Android cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR