Oyuncuların Rüyası En İyi 5 Oyun Sistemi

Eğer sahip olduğunuz oyun bilgisayarı sizin için en iyi oyun sistemi seçeneği olarak görünüyorsa bu videoyu izledikten sonra tekrar düşünmeniz gerekebilir. Günümüzde sanal gerçeklik sistemleri, gelişen bilgisayar donanımları ve ekipmanları bize daha gerçe

Eğer sahip olduğunuz oyun bilgisayarı sizin için en iyi oyun sistemi seçeneği olarak görünüyorsa bu videoyu izledikten sonra tekrar düşünmeniz gerekebilir.

Günümüzde sanal gerçeklik sistemleri, gelişen bilgisayar donanımları ve ekipmanları bize daha gerçekçi bir şekilde oyun oynama imkanı veriyor. Fakat dünya çapında geliştirilmiş belli oyun sistemleri bize rüya gibi oyun tecrübesi yaşatıyor. İşte bu videoda da size bu tür bir oyun tecrübesi yaşatacak oyun sistemleri tanıtılıyor. Oyuncular, bu sistemlerden herhangi birinde oyun oynarken tıpkı gerçek hayattaki gibi bir deneyim yaşayabiliyorlar.

Tanıtılan sistemler arasında yarış oyunları için geliştirilmiş olan, sürücü koltuğuna, direksiyona, pedallara ve bir yarış aracındaki göstergelere yer veren, etrafı dev ekranlarla çevrilmiş sistemler yer alıyor. Bu sayede tıpkı bir araç kullanıyormuş gibi yarış oyunları oynayabiliyorsunuz.

Araba yarışı oyunları için tasarlanmış sistemlerin benzerleri uçak simülasyonları için de tasarlanmış. Bu sistemlerde de tıpkı bir uçak veya helikopterdekine benzer göstergeler ve kontrollere yer verilmiş.

Eğer FPS oyunları favorinizse DOOM ve ARMA oyunları için tsaarlanmış oyun sistemleri dikkatinizi çekecektir. Kim böyle sistemlerde oyun oynamak istemez ki?

YORUMLAR