PES 2018 Oynanış Videosu

Oyun dünyasının en önemli futbol oyunu serilerinden olan Pro Evolution Soccer'ın ya da Japonya'daki adıyla Winning Eleven'ın son oyunu PES 2018 kısa bir süre sonra çıkış yapacak. Almanya'nın Köln kentinde devam eden Gamescom 2017 etkinliğinde devam etmekt

Oyun dünyasının en önemli futbol oyunu serilerinden olan Pro Evolution Soccer'ın ya da Japonya'daki adıyla Winning Eleven'ın son oyunu PES 2018 kısa bir süre sonra çıkış yapacak.

Almanya'nın Köln kentinde devam eden Gamescom 2017 etkinliğinde devam etmekte olan Avrupa'nın en büyük oyun etkinliği Gamescom 2017'de birbirinden güzel yeni oyunlar tanıtılıyor. Bunun haricinde daha önceden tanıtımı yapılmış oyunlarla ilgili yeni detaylar ve oynanış videoları ortaya çıkıyor. İşte PES 2018 de bu oyunlardan bir tanesi oldu.

Konami bu videoda bize oyundaki aksiyondan kesitler sunuyor. Ayrıca önümüzdeki günlerde PES 2018 demo sürümünün yayınlanacağı da müjdeleniyor. 30 Ağustos'ta yayınlanacak demo ile oyunu önceden test ederek PES 2018 hakkında kişisel bir değerlendirme yapabileceğiz. Videodaki görüntüler ise bize nelerle karşılaşacağımızın ipuçlarını veriyor.

Son yıllarda Pro Evolution Soccer oyunları Electronic Arts'ın FIFA oyunlarının gölgesinde kalmış, oyuncuların beklediği kaliteyi sunamamıştı. Umarız PES 2018 önceki oyuınlara göre daha kaliteli bir oyun olur ve futbol oyunu piyasasındaki rekabeti canlandırarak daha iyi oyunlar görmemizi sağlar.

YORUMLAR