Picklor ile Hayatın Renklerini Yakalayın

Picklor, akıllı telefonları ve tabletlerinin kameraları yardımıyla hayatın gerçek renklerini yakalamak isteyen kullanıcılar için geliştirelen ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Android cihazlarınızın kameraları yardımıyla çevrenizde yer alan renklere ait

Picklor, akıllı telefonları ve tabletlerinin kameraları yardımıyla hayatın gerçek renklerini yakalamak isteyen kullanıcılar için geliştirelen ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Android cihazlarınızın kameraları yardımıyla çevrenizde yer alan renklere ait renk kodlarına ulaşabileceğiniz ve isterseniz renkleri saklayarak karşılaştırabileceğiniz bu uygulama sayesinde, gerçek hayatta gördüğünüz renkleri kolayca bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz.

Aynı zamanda seçmiş olduğunuz renkler ile telefonlarınızın arka plan renklerini değiştirme şansını da sizlere sunan Picklor'u çok seveceğinize eminim.

Picklor için geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıdaki bağlantı yardımıyla uygulamayı Android cihazlarınız üzerine hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR