Portal 2'yi Bir de Minecraft Gözüyle Görün

Minecraft oyuncularından biri, ünlü bilgisayar oyunu Portal 2'yi Minecraft evreninde yeniden yarattı, üstelik harici bir araç kullanmadan tüm oyunculara açık araç setini kullanarak! Lag Master163 isimli Minecraft oyuncusu, videoda gördüğünüz Portal 2 hari

Minecraft oyuncularından biri, ünlü bilgisayar oyunu Portal 2'yi Minecraft evreninde yeniden yarattı, üstelik harici bir araç kullanmadan tüm oyunculara açık araç setini kullanarak!

Lag Master163 isimli Minecraft oyuncusu, videoda gördüğünüz Portal 2 haritasını Minecraft evreninde kendi başına tasarlayarak oyuncularla paylaştı. Kendisi şu anda Portal 2 evreninin beta aşamasında olduğunu söylüyor. Tüm bunları oluşturmak oyuncunun 1 ayını almış.

Herhangi bir mod içermeyen, oyuncular arasında vanilla Minecraft olarak bilinen ilk setle hazırlanan Portal 2 oyuncular arasında büyük ilgiyle karşılandı. Hatta oyuncular arasında bu projeye katkıda bulunmak isteyip bu evreni daha da genişletmek isteyenler var. Çok yakında Minecraft'ın içinde Portal 2 oynar mıyız dersiniz?

Minecraft'ı bilgisayarınıza indirip oynamaya başlamak için sitemizin güvenli ve hızlı bağlantılarını kullanabilirsiniz. Minecraft dünyaca popüler ve gittikçe kitlesini genişletmeye devem eden bir üretkenlik oyunu:

YORUMLAR