Pudding Survivor Tanıtım Videosu

Son zamanlarda çıkan başarılı sonsuz koşu oyunlarından bir tanesi olan Pudding Survivor için hazırlanan tanıtım videosu da çok başarılı olmuş. 2 parça puding ile çıkacağınız heyecanlı bir aksiyon oyunu olan Puding Survivor, şu an için sadece Android kulla

Son zamanlarda çıkan başarılı sonsuz koşu oyunlarından bir tanesi olan Pudding Survivor için hazırlanan tanıtım videosu da çok başarılı olmuş.

2 parça puding ile çıkacağınız heyecanlı bir aksiyon oyunu olan Puding Survivor, şu an için sadece Android kullanıcıları için bulunuyor ve ücretsiz olarak oynama şansınız var.

Oldukça heyecanlı bir oynanışa sahip olan oyunda 2 pudingi ayı anda kontrol ediyorsunuz. Sağa veya sola yapacağınız hamlelerde pusingler birlikte hareket ederken, parmağınız ile akıllı telefon ve tabletlerinii hem sağ hem soluna aynı anda bastığınızda pudingler ayrılıyor ve parmaklarınızı bıraktığınızda yeniden birleşiyor. Bu hamleleri oyunda önünüze gelen engellere göre hızlı karar vererek yapmanız gerekiyor.

Başarılı olmak için hızlı reflekslere sahip olmanız gereken Puding Survivor'da işin eğlenceli kısmı ise sürekli rekorunuzu yeniden kırabilme ihtimalinizin olması. Bu nedenle oynadıkça daha da bağımlısı oluyorsunuz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR