Pudding Survivor

Pudding Survivor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 260
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Renkmobil Bilisim

Pudding Survivor, el becerilerinizi kullanarak 2 parça pudingin kontrolünü sağlayıp elde edebileceğiniz en yüksek puanı almaya çalışacağınız ücretsiz bir Android aksiyon oyunu.

Pudding Survivor, özellikle son bir kaç yıldır çok popüler olan sonsuz koşu oyunları kategorisinde yer alan ücretsiz ve eğlenceli bir Android aksiyon oyunu. Fakat bu oyunda kontrol ettiğimiz puding parçacıkları koşmak yerine akıntıya karşı sürükleniyor ve sizin onları kurtarmanız lazım.

Sarı ve kırmızı renklerde olan tek gözlü 2 pudingin su akıntısına kapıldığı oyunda sizin göreviniz onları kontrol ederek önlerine çıkan engelleri aşmak ve olabildiğince çok ilerleyerek en yüksek puanı almaya çalışmak. Hem birlikte hem de ayrı ayrı hareket edebilen pudingleri, gerektiğinde ayırmanız ve sonra tekrar birleştirmeniz gerekiyor.

Hassas kontroller ve mavi rengin ağırlıkta olduğu şık ve modern bir tasarıma sahip olan Puding Survivor, son zamanlarda oynayabileceğiniz en iyi aksiyon ve beceri oyunlarından bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan oyunda pudingleri kontrol ederken sola gitmek için ekranın soluna, sağa gitmek için ekranın sağına basmanız gerekiyor. Pudinglerin ayrılmaları gereken durumlarda ise ekranın her iki tarafına basılı tutmalısınız. Parmaklarınızı ekran kenarlarından çektiğinizde pudingler tekrar birleşiyor.

Boş zamanlarınızı eğlenceli kılmak yada stres atmak amaçlı oynayabileceğiniz bir oyun olan Pudding Survivor, buna rağmen hırs yaptıran ve rekoru kırma isteği uyandıran oyunun bağımlısı olup başından kalkamayabiliyorsunuz.

Puding parçacıkları ile akıntıya karşı ilerlerken engelleri aşmak dışında yol üzerindeki altınları da toplamanız gerekiyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte diye bir söz var. Bu oyunda da ne kadar altın o kadar başarı ve yüksek puan. Bu nedenle altınları en az seviyede kaçırarak yüksek puanlar elde edebilir ve liderlik tablosunda üst sıralara tırmanabilirsiniz.

Android telefon ve tablet sahibi olan ve son zamanlarda oynayabileceği yeni oyunlar arayan tüm mobil kullanıcıların Puding Survivor'ı ücretsiz olarak indirerek oynamasını tavsiye ederim.

Not! Oyun ismi nedeniyle canınızın puding çekmesine neden oluyor :(