Real Steel World Robot Boxing Tanıtım Videosu

Real Steel World Robot Boxing, Android ve iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli ve heyecanlı bir aksiyon oyunudur. Oyunda gözünüze çarpacak olan ilk şey dev ve teknolojik robotlar ile oyunun sahip olduğu etkileyici grafikler. Bunun

Real Steel World Robot Boxing, Android ve iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli ve heyecanlı bir aksiyon oyunudur.

Oyunda gözünüze çarpacak olan ilk şey dev ve teknolojik robotlar ile oyunun sahip olduğu etkileyici grafikler. Bunun dışında oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olna oyunda, saatlerce keyif vakit geçirebilirsiniz.

Arenalarda rakipleriniz ile savaşarak onları yok etmeye çalışırken robotunuzu iyi kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca robotlarınızı kendi isteklerinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Bununla birlikteo nları geliştirerek daha güçlü yapabilir ve rakiplerinize korku salabilirsiniz.

Aksiyon oyunları oynamaktan keyif alan oyuncuların oldukça beğeneceği Real Steel World Robot Boxing oyununu Android ve iOS cihazlarınıza aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR