Resident Evil 7 Oynanış Videosu Yayınlandı

Capcom'un beklenen korku oyunu Resident Evil 7: Biohazard için 8 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

Capcom tarafından geliştirilen hayatta kalma üzerine kurulu korku oyunu Resident Evil 7: Biohazard, hatırlayacağınız üzere oyuncuları bir araya getiren büyük bir etkinlik olan E3’te duyurulmuş ve 3 dakikalık bir video paylaşılmıştı. Oyunun çıkışına az bir zaman kala korkuyu iliklere kadar işleyen oyunun oynanış videosu yayınlandı.

IGN tarafından paylaşılan 8 dakikalık oynanış videosunda oyunun görsel kalitesinden işleyişine merak ettiğimiz noktaları görüyoruz. Söylentilere göre Sony PlayStation VR gibi sanal gerçeklik gözlükleriyle oyuncuları hikaye içerisine çekeceği söylenen yeni Resident Evil oyununu siz de bizim kadar heyecanla bekliyorsanız 24 Ocak 2017’de resmi olarak; PS4, Xbox One ve PC platformlarında çıkış yapacağını söyleyelim.

Unutmadan, oyunun PC sürümü şu anda Steam üzerinde 180 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açılmış durumda. Season Pass içeren  özel sürümü satın almak isterseniz 69 TL ekstra vermeniz gerekiyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için demo yayınlayıp yayınlanmayacağını ise henüz bilmiyoruz. Bu konuda Capcom tarafından resmi olarak açıklama yapılmış değil.

YORUMLAR