Riot Games, League of Legends için Muhteşem Bir Sinematik Video Yayınladı

Riot Games, gün içerisinde YouTube kanalı üzerinden ''League of Legends: A New Dawn'' isimli yeni bir sinematik video yayınladı. İzlerken tüylerimizi diken diken etmeyi başaran bu videoyu mutlaka sizinde izlemenizi öneririm. Yeniden doğuş anlamına gelen '

Riot Games, gün içerisinde YouTube kanalı üzerinden ''League of Legends: A New Dawn'' isimli yeni bir sinematik video yayınladı. İzlerken tüylerimizi diken diken etmeyi başaran bu videoyu mutlaka sizinde izlemenizi öneririm.

Yeniden doğuş anlamına gelen ''A New Dawn'' videosunda birbirileri ile karşılaşan düşman şampiyonları göreceksiniz. Direkt olarak vurgulanmasa bile videoda fark edeceksinizki, takım oyununun League of Legends'daki önemi çok büyük.

Leona ve Ahri'nin ormanın derinliklerinde Katerina'yı kovalarken Darius ve Draven ile karşılaşması ile başlayan sinematik video da, Leona şampiyonu kendini Ahri'yi kurtarabilmek için feda ediyor adeta. Muhteşem efektler ve gerçekçi sahneler ile dolu olan bu kısa film tadındaki videonun her saniyesini heyecanla izleyeceğinizi biliyorum. Şahsen ben izlerim kanım dondu diyebilirim. Ayrıca yukarı da sölediğim 4 şampiyon dışında Rengar, Katerina, Zyra, Graves, Nautilus ve Jax'de bulunuyor. Videonun sonunu mutlaka görmelisiniz. 

Oldukça güzel bir sona sahip olan video da Draven ve Darius bir türlü Ahri'ye ulaşamadılar. Üstelik Ahri, Darius son çabalarını gösterirken yeteneklerini kullanarak üstesinden gelmeyi başardı. Daha fazla detaya girmeden size videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum.

Dünyanın en popüler ve en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan League of Legends'ın son zamanlarda çıkarmış olduğu sinematik videolar da oldukça ilgi çekiyor. Bakalım bir sonraki sinematik video da bizleri neler bekliyor olacak. Eğer hala bir League of Legends oyuncusu değilseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR