Road Smash Tanıtım Videosu

Road Smash, Android mobil cihazlarnız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz nefesleri kesen bir araba yarışı oyunudur. Ünlü araba üreticilerinin en pahalı ve en şık araba modellerini seçerek arkadaşlarınız ile birlikte yarışabileceğiniz oyunda yetene

Road Smash, Android mobil cihazlarnız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz nefesleri kesen bir araba yarışı oyunudur. Ünlü araba üreticilerinin en pahalı ve en şık araba modellerini seçerek arkadaşlarınız ile birlikte yarışabileceğiniz oyunda yeteneklerinizi sergileyebiliyorsunuz.

BMW, Chevrolet, Dodge, Nissan, Ford ve daha bir çok markaya ait araba modellerinden birini seçerek arabanızı kişiselleştirebilirsiniz. Arabanızdan daha fazla performans alabilmek için motor gücünü arttırabilirsiniz. Ayrıca arabanızın dış görünümü düzenleyerek kendi zevklerinize göre mükemmel bir araba oluşturabilirsiniz.

Sokaklarda rakiplerinizle yarışarak sokakların en iyi yarışçısı olmaya çalışacağınız Road Smash oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR