Road Smash

Road Smash

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 868
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Creative Mobile

Road Smash, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayarak en iyi sokak yarışçısı olmaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir araba yarışı oyunudur.

Sıkıcı aile tipi arabalar yerine efsanevi ve pahalı yarış arabaları sürmek istiyor ve sokaklarda yüksek hız yaparak diğer yarışcılar ile yarışmak istiyorsanız Road Smash'i ücretsiz olarak indirip oynamanızı öneririm. Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve aksiyon dolu bir araba yarışı oyun olan Road Smash ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz.

Oyunda, lüks ve pahalı arabaları sürme şansı elde edeceksiniz. Nefes kesen yarışlara katılarak rakiplerinizle kıyasa mücadele vereceğiniz oyunda ne kadar iyi bir şöför olduğunuzu rakiplerinize gösterin.

Etkileyici 3 boyutlu grafikleri bulunan oyunun oynanışı da oldukça heyecanlı. Kontrol mekanizması ilk başladığınızda biraz zor gibi gelecek olsada birkaç yarış yaptıktan sonra alışabilirsiniz. Oynadıkça gerçek bir sokak yarışçısına döneceğiniz oyunda ünlü arama üreticilerinin en pahalı ve güzel arabalarını bulabiliyorsunuz. BMW, Chevrolet, Dodge, Nissan, Ford ve daha fazla markanın araba modellerini oyun içerisinde sürebilirsiniz.

Seçeceğiniz arabalar standart olarak gelmesine rağmen arabalarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyerek farklı güçlendirme ve geliştirmeler yapabilirsiniz. Oyunun sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte yarışlara girerek eğlenebilirsiniz. Eğer yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Android telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz olarak yükleyebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.