Samsung'un Lüks Kulaklığı Level'in Tanıtım Videosu

Günlük yaşamda kullanabileceğimiz her türlü teknolojik ürün üretimi yapan Samsung'dan bir yenilik daha geldi. Mobil cihazlarınız ile kullanabileceğiniz ''Level'' oldukça lüks, şık ve pahalı bir kulaklık. Kulaklarınızı kaplayarak dışarıdan ses geçirme sevi

Günlük yaşamda kullanabileceğimiz her türlü teknolojik ürün üretimi yapan Samsung'dan bir yenilik daha geldi. Mobil cihazlarınız ile kullanabileceğiniz ''Level'' oldukça lüks, şık ve pahalı bir kulaklık.

Kulaklarınızı kaplayarak dışarıdan ses geçirme seviyesini minimuma indiren ve muhteşem bir tasarıma sahip olan Samsung Level özellikle bayanların ilgisini çekecektir. Yüksek ses kalitesi ile müzik dinleme keyfinizi arttıracak olan Level'in 3 farklı modeli bulunuyor. Ve özellikleri arttıkça fiyatı da oldukça artıyor. 149 Dolardan başlayan standart modelinden sonra 199 ve 350 Dolar olarak 2 farklı model daha mevcut.

Profesyonel oyuncu kulaklıklarına benzeyen Level'in kulaklık arkalarında touchpad bulunuyor. Touchpad'leri kullanarak ses seviyesini ayarlayabilir yada müziği durdurup tekrar başlatabilirsiniz.

Kaliteli malzemelerden üretilen Level'in ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı hakkında henüz bir bilgi yok. Fakat Samsung kısa süre içerisinde ürünü tüm Dünya'da satmaya başlayacaktır.

YORUMLAR