Satın Almak İstediğiniz Gözlükleri Önce 3 Boyutlu Sanal Ortamda Deneyin

İnternet üzerinde gördüğünüz ve hoşunuza giden bir gözlüğün veya güneş gözlüğünün yüzünüzde nasıl duracağını hiç merak ettiniz mi? Peki sizlere dünyaca ünlü markalara ait binlerce güneş gözlüğünün yüzünüzde nasıl duracağını deneme şansınız olduğunu söyles

İnternet üzerinde gördüğünüz ve hoşunuza giden bir gözlüğün veya güneş gözlüğünün yüzünüzde nasıl duracağını hiç merak ettiniz mi? Peki sizlere dünyaca ünlü markalara ait binlerce güneş gözlüğünün yüzünüzde nasıl duracağını deneme şansınız olduğunu söyleseydim ne derdiniz?

glasses.com tarafından Android ve iOS mobil işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen ve web sitesiyle aynı adı taşıyan glasses.com uygulaması sayesinde yüzünüzü 3 boyutlu bir sanal ortama taşıyarak, beğendiğiniz tüm gözlüklerin veya güneş gözlüklerinin yüzünüzde her açıdan nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve glasses.com Android ve iOS uygulamalarını aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla mobil cihazlarınız üzerine hemen indirerek denemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR