School Driving 3D Tanıtım ve Oynanış Videosu

School Driving 3D, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği en gerçekçi ve eğlenceli araba sürme oyunlarından bir tanesidir. Şüphesiz ücretsiz olması nedeniyle ön plana çıkmayı başaran oyunda bir çok farklı araç türü ve modeli bulunuyor.

School Driving 3D, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği en gerçekçi ve eğlenceli araba sürme oyunlarından bir tanesidir. Şüphesiz ücretsiz olması nedeniyle ön plana çıkmayı başaran oyunda bir çok farklı araç türü ve modeli bulunuyor. Kendi zevklerinize göre aracınızı seçerek hemen çılgın şehir turlarına başlayabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Diğer yarış oyunlarının aksine aracınızı çarpmanız durumunda araç hasarlı oluyor ve gittikçe daha da kötüye doğru ilerliyor. Bu nedenle aracınızı hor kullanmamanızı öneririm.

Ekran üzerine oldukça güzel bir şekilde yerleştirilen gaz, fren, lambalar ve vites sayesinde oyunu oynarken herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. 3 boyutlu ve kaliteli grafikleri, gerçekçi bir araba sürme deneyimi ve 40'dan fazla aracın sizi beklediği oyunu Android ve iOS cihazlarınızda oynayabilmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirmek. İyi eğlenceler.

YORUMLAR