Slido Tanıtım Videosu

Slido, Very Nice Studio tarafından Android platformu için geliştirilen ve kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabilecekleri yenilikçi bir blok eşleştirme oyunudur. Ekranın üst bölümünden düşen farklı renkteki blokları, ekranın alt bölümünde yer alan aynı r

Slido, Very Nice Studio tarafından Android platformu için geliştirilen ve kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabilecekleri yenilikçi bir blok eşleştirme oyunudur.

Ekranın üst bölümünden düşen farklı renkteki blokları, ekranın alt bölümünde yer alan aynı renkteki sütunlarla eşleştirerek yüksek puanlar toplamaya çalışacağınız oyun oldukça bağımlılık yapan bir oynanışa sahiptir.

Google+ hesabınız yardımıyla oturum açarak almış olduğunuz tüm puanları kaydedebileceğiniz ve arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz oyunda, eğlenceli bir rekabet ortamı oluşturmak tamamen sizin elinizde.

Her ne kadar basit bir oynanışa sahip olsa da Slido'da ilerledikçe yukarıdan düşen bloklara yetişmekte zorluk çekeceğinizi şimdiden söylemeliyim.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Slido'yu Android cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR