Snapchat Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Tanıtım Videosu

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Snapchat, görüntülü konuşma ve yaızlı mesajlaşma gibi 2 büyük ve önemli özelliğin uygulamaya ekleneceğini duyurdu. Duyuru ile birlikte pek çok kullanıcısının hoşuna giden yeni özellikler, aynı zamanda uygulamaya yeni k

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Snapchat, görüntülü konuşma ve yaızlı mesajlaşma gibi 2 büyük ve önemli özelliğin uygulamaya ekleneceğini duyurdu. Duyuru ile birlikte pek çok kullanıcısının hoşuna giden yeni özellikler, aynı zamanda uygulamaya yeni kullanıcılar da kazandıracak gibi duruyor.

Uygulamanın genel yapısı ve işleyişini değiştirmeden çok yararlı ve kullanışlı 2 özelliğin eklenmesini sağlayan Snapchat, dev şirketlerden gelen satınalma tekliflerini neden geri çevirdiğini gösterdi diyebiliriz.

Uygulamaya eklenecek olan yeni özellikler sayesinde arkadaş listenizde bulunan kişilere anlık iletiler yazabilecek ve online olanlar ile görüntülü konuşmalar yapabileceksiniz.

Henüz Snapchat'i denemediyseniz kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Uygulamanın Android ve iOS sürümlerini aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR