İstemediğiniz Kişileri Fotoğraflarınızdan Silin - Snapseed Uygulamasına Göz Attık

Telefondan fotoğraf düzenleme konusunda sizi üst seviyeye taşıyan Snapseed uygulamasına göz attık.

Snapseed uygulamasının neler sunduğuna videomuzda sizlerle paylaşıyoruz. Snapseed uygulaması neler sunuyor? Hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Snapseed Uygulaması Neler Sunuyor?

Snapseed, Google’ın Android platformuna ücretsiz açtığı fotoğraf düzenleme uygulaması. Benzerlerinden farklı olarak filtre ve efektlerle dolu olmayan, fotoğrafın belli noktasında detaylı olarak çalışma imkanı tanıyan etkili araçlar içeren bir uygulama ve hem tablet hem de telefonda rahat kullanım sunuyor.

Masaüstünde profesyonel kullanıma yönelik onlarca fotoğraf yazılımı varken mobilde fazla seçenek yok.

Filtre ve efekt uygulama dışında kırpma, döndürme, renk ayarı yapma, düzeltme gibi basit işleri yapabiliyorsunuz. Snapseed masaüstü bilgisayarlardaki profesyonel fotoğraf düzenleme programlarının yeteneklerine sahip harika bir uygulama. Fazlasıyla detaylı ancak kullanmak için profesyonel kullanıcı olmaya gerek yok.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca gece, gündüz demeden en son yaşanan teknolojik gelişmelerden anında haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalarak en güncel teknoloji haberlerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR