Sony Xperia Z2 Tablet Tanıtım Videosu

Eğlence için yaşıyor ve nefes alıyorsanız, Sony'nin yeni akıllı tableti Xperia Z2 Tablet'i mutlaka denemelisiniz. Dünyanın en ince tabletini kullanıcılarla buluşturacak olan Sony, aynı zamanda en canlı ve parlak renkleri Full HD görüntü kalitesi ve mükemm

Eğlence için yaşıyor ve nefes alıyorsanız, Sony'nin yeni akıllı tableti Xperia Z2 Tablet'i mutlaka denemelisiniz. Dünyanın en ince tabletini kullanıcılarla buluşturacak olan Sony, aynı zamanda en canlı ve parlak renkleri Full HD görüntü kalitesi ve mükemmel Surround ses teknolojisiyle kullanıcılara sunuyor.

Oyun oynamak, müzik dinlemek veya film izlemek için bir tablet arıyorsanız Sony Xperia Z2 Tablet'ten daha iyisi yok. Su ve toza dayanıklı yapısının dışında zengin aksesuarları sayesinde kullanıcılar için oyun, müzik ve film deneyimini farklı bir boyuta taşıyan Xperia Z2 Tablet'i; ev ses sistemi, PlayStation mobil oyun cihazı veya laptop olarak kullanabileceksiniz.

Sony tarafından Xperia Z2 Tablet için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve cihaz ile ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR