Sony Xperia Z2 Tasarım Hikayesi

Sony, Mobil Dünya Kongresi 2014'ün ilk gününde merakla beklenen yeni amiral gemisi Sony Xperia Z2'yi resmi olarak duyurdu. Aynı zamanda Xperia Z2'nin tasarım hikayesini de yayınladığı bir video ile kullanıcılarla buluşturan Sony, amiral gemisi üzerindeki

Sony, Mobil Dünya Kongresi 2014'ün ilk gününde merakla beklenen yeni amiral gemisi Sony Xperia Z2'yi resmi olarak duyurdu. Aynı zamanda Xperia Z2'nin tasarım hikayesini de yayınladığı bir video ile kullanıcılarla buluşturan Sony, amiral gemisi üzerindeki en küçük ayrıntılara bile dikkat ederek kusursuz bir tasarım ortaya çıkardıklarını vurguladı.

Gerçekten etkileyici bir görüntüye sahip olan Xperia Z2, 5.2inçlik ekranı üzerinde kullanıcılara 1920 x 1080 çözünürlük sunuyor. 3GB RAM ve 4 çekirdekli 2.3GHz'lik işlemcisisi Snapdragon 801 ile Xperia Z1'i gölgede bırakan Xperia Z2, 3200mAh'lik güçlü bataryasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Xperia Z2 için Sony tarafından hazırlanan tasarım hikayesi vieosunu izleyebilir ve Sony'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR