Spotify - Herkes için Müzik

Geçtiğimiz günlerde Spotify tarafında yapılan açıklama birçok mobil kullanıyı oldukça sevindirmişti, çünkü popüler müzik servisi akıllı telefon ve tablet uygulamalarının tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarla buluşacağını duyurmuştu. Daha önce sadece aylı

Geçtiğimiz günlerde Spotify tarafında yapılan açıklama birçok mobil kullanıyı oldukça sevindirmişti, çünkü popüler müzik servisi akıllı telefon ve tablet uygulamalarının tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarla buluşacağını duyurmuştu.

Daha önce sadece aylık abonelik satın alan Spotify kullanıcılarının aktif olarak kullanabildiği mobil uygulamalar, artık tüm mobil kullanıcılar tarafından ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek.

Şu an iOS ve Android mobil platformları üzerinde kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak kullanılmaya başlayan Spotify uygulaması, henüz Windows Phone 8 ve BlackBerry platformları için gerekli güncellemeyi almadı.

Popüler müzik servisi Spotify için yayınlanan yeni video, kullanıcılara "Herkes için müzik, şimdi her yerde ücretsiz!" mesajını vermeyi ihmal etmedi. Aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Spotify uygulamasını mobil cihazlarınız üzerine ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ayrıca Spotify'ın Windows ve Mac sürümlerine de aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla ulaşarak masaüstü veya dizüstünüzde sınırsız müziğin tadını çıkartabilirsiniz.

YORUMLAR