Stay Alive Tanıtım Videosu

Stay Alive, SyNetDev geliştirici ekibi tarafından hazırlanan ve Android cihaz sahibi kişilere oldukça yardımcı olabilecek kullanışlı bir uygulamadır. Uygulamanın temel işlevi, cihazınız ile oyun oynarken, video izlerken veya herhangi bir yazı okurken beli

Stay Alive, SyNetDev geliştirici ekibi tarafından hazırlanan ve Android cihaz sahibi kişilere oldukça yardımcı olabilecek kullanışlı bir uygulamadır.

Uygulamanın temel işlevi, cihazınız ile oyun oynarken, video izlerken veya herhangi bir yazı okurken belirli süre sonunda batarya tasarrufu sağlamak için otomatik gerçekleşen ekran kararmasını engellemek.

Oldukça basit bir şekilde kullanacağınız uygulama ile, hangi uygulamaları kullanırken ekranınızın kararmamasını istediğinizi listeden belirleyerek rahatsız olmadan istediğiniz şeyleri yapabiliyorsunuz.

Bu özellikleri dışında batarya koruması sağlamak için istediğiniz zaman pasif duruma getirip istediğiniz zaman aktif ederek uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Stay Alive uygulamasını kullanmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR