Stay Alive!

Stay Alive!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 201
  • DOSYA BOYUTU 0.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SyNetDev

Stay Alive, kullanışlı bir Android uygulaması olarak siz video izlerken veya herhangi bir haber yada dergi okurken ekranınızın açık kalmasını sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Stay Alive, ismine baktığımızda bir zombi yada ejderha oyunu gibi gözüksede sizi kandırmasına izin vermeyin. Uygulama video izleme ve oyun oynama aktivitelerinizi daha iyi hale getiren kullanışlı bir araçtır.

Android cihazlarınızın ekran kapanma süresi sona erdiğinde otomatik olarak kapanması kimi zaman can sıkıcı olabiliyor. Özellikle video izlerken ve yazı okurken, belirli süre gçetikten sonra ekranınız kararıyor. Batarya ömrünü uzatmaya yönelik bu özellik yararlı olsada çoğu zaman bizleri ekran kilidini tekrar açmak zorunda bırakabiliyor.

Stay Alive ile birlikte seçtiğiniz haber, dergi, oyun ve video uygulamalarını kullanırken ekranınız hiçbir zaman kapanmaz ve bu sayede keyif aldığınız aktiviteleri yaparken rahatsız edilmezsiniz. Ekrana dokunmanıza gerek olmadan sadece bir kere gerekli ayarı yaparak dilediğiniz gibi kullanabileceğinz uygulama gerçekten oldukça yararlı. Ayrıca uygulama içerisinde batarya tasarrufu yapmanızı sağlayacak bazı özelikler bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse, uygulamayı arabanızda veya ofisinizdeyken pasif hale getirebilirsiniz. Bataryanızın bitme sıkıntısı olmadığı durumlarda ise aktif olarak kullanarak ekranınız kapanmadan istediğiniz oyunu oynayabilir, videoyu izleyebilir ve yazıları okuyabilirsiniz.

Genel olarak baktığımızda muhteşem bir uygulama olan Stay Alive, Android kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Uygulama hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim.