Steam Fırsatları #3

Her hafta özel Steam indirimlerini ve Steam üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunları tanıttığımız Steam Fırsatları bölümümüzde bu hafta da yine birbirinden güzel oyunlar yer alıyor. Bu haftaki fırsatlarımız şu şekilde: Haftasonu Ücrets

Her hafta özel Steam indirimlerini ve Steam üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunları tanıttığımız Steam Fırsatları bölümümüzde bu hafta da yine birbirinden güzel oyunlar yer alıyor.

Bu haftaki fırsatlarımız şu şekilde:

Haftasonu Ücretsiz Olarak Oynayabileceğiniz Oyunlar:

Saints Row 4 ve Diğer Saints Row Serisi Oyunları:

Yüzde 80 indirimle satılan Saints Row serisi oyunlarını bu haftasonu ücretsiz olarak oynayabilir, eğer beğenirseniz çok makul fiyatlarla satın alabilirsiniz:

XCom: Enemy Unknown:

Yüksek kaliteli grafikler, sürükleyici bir hikaye ve taktiksel aksiyon bu strateji klasiğinde oyuncuları bekliyor. Oyunu haftasonu ücretsiz oynayabiliyor, beğenirseniz yüzde 75 indirimle satın alabiliyorsunuz:

Haftanın Sürpriz İndirimleri:

The Witcher 3: Wild Hunt:

Bu sene çıkan en başarılı rol yapma oyunlarından olan The Witcher 3: Wild Hunt yüzde 30 indirimle satışta. Bu RPG klasiğini koleksiyonunuza eklemek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Devil May Cry Serisi:

Capcom'un popüler aksiyon oyunu serisinin son oyunlarında büyük indirimler oyun severleri bekliyor:

http://store.steampowered.com/app/220440/ 

Call of Juarez Serisi:

Call of Juarez serisindeki bütün oyunlar büyük indirimlerle satışta. Eğer açık dünya tabanlı bir Vahşi Batı FPS oyunu oynamak isterseniz serinin ikinci oyunu olan Call of Juarez: Bound in Blood'ı denemenizi tavsiye ederiz:

Haftanın Ücretsiz Oyunu:

Port of Call:

Hikaye odaklı bir macera oyunu olan Port of Call'da geçmişini hatırlamayan ve kim olduğunu çözmeye çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Oyunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR