Call of Juarez: Bound in Blood

Call of Juarez: Bound in Blood

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 47,251
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft

Call of Juarez: Bound in Blood serisinin ikinci oyunu Gürcistan'daki sivil savaş döneminde geçiyor. Vahşi Batı'nın tehlikeli kanyonlarında ve Meksika'nın Aztek harabelerinde geçen oyunda amaç düşmanları öldürmek ve masum insanları kurt

Call of Juarez'in ilk oyunu, oyunseverlerin ilgisini çekince oyun yapımcıları daha gelişmiş özelliklerle donattıkları devam oyunuyla geri döndü. Call of Juarez: Bound in Blood bilindiği üzere birinci oyunun sonunda ölen, oyunun ana karakteri Ray McCan ikinci oyunda karşımıza tekrar çıkıyor. Fakat mantık itibariyle oyun bu sefer Ray'in gençliğini konu alıyor.

Oyundaki diğer yardımcımız onun kardeşi Thomas. Oyunun bir önceki versiyonunda olduğu gibi Ray ve Thomas karakterlerini birlikte canlandırabileceksiniz. Tabii oyun tümü ile birinci oyuna benzemiyor. Oyunda kişiye özel silah seçenekleri, atletik hareketler, vuruş stilleri, silah kullanma özellikleri gibi bir çok farklılık yer almakta. Oyun grafiksel olarak da geliştirilmiş ve yapımcılar ilk oyundaki hataları gidermişler. Yüz modellemeleri, geniş haritalar, etkili ışıklandırmalarla desteklenen oyun, detaylı silah ve elbise seçenekleriyle geliştilmiş. Call of Juarez: Bound in Blood oyunseverlerin beğeneceği iddialı bir oyun.

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme