Tango Tanıtım Videosu

Dünya üzerinde 13 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen başarılı bir görüntülü konuşma ve mesajlaşma uygulaması olan Tango, Windows, iOS, Android ve Windows Phone platformları üzerinde kullanılmaktadır. Çapraz platform desteği sayesinde hangi

Dünya üzerinde 13 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen başarılı bir görüntülü konuşma ve mesajlaşma uygulaması olan Tango, Windows, iOS, Android ve Windows Phone platformları üzerinde kullanılmaktadır.

Çapraz platform desteği sayesinde hangi cihazı kullanıyor olursa olsun tüm kullanıcıları bir araya getiren ve sevdiklerinizle her an ücretsiz görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz uygulama, kullanıcılarına farklı bir sohbet deneyimi sunuyor.

Ücretsiz mesajlaşma, ücretsiz sesli konuşma, ücretsiz görüntülü görüşme gibi tüm özellikleri tek bir yerde toplayan Tango, ayrıca konuşma esnasında resim ve video göndermenize de olanak sağlıyor.

Tüm bunların dışında arkadaşlarınızla küçük oyunlar oynayabileceğiniz, kendinize ait resim galerileri hazırlayabileceğiniz ve durum güncellemelerinizi paylaşabileceğiniz Tango ailesinde yerinizi almak isterseniz, sahip olduğunuz cihaza uygun olacak şekilde Tango'yu aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR