Tegra Note 7 Tablet Tanıtım Videosu

Nvidia dünyanın en hızlı tableti olarak nitelendirdiği Tegra Note 7'nin özelliklerini ve yapabileceklerini tanıtan bir video yayınladı. Nvidia Tegra 4 adlı 4 çekirdekli işlemciyi kullanan tablet grafik çipleri konusunda uzman olan Nvidia'nın bir ürünü old

Nvidia dünyanın en hızlı tableti olarak nitelendirdiği Tegra Note 7'nin özelliklerini ve yapabileceklerini tanıtan bir video yayınladı.

Nvidia Tegra 4 adlı 4 çekirdekli işlemciyi kullanan tablet grafik çipleri konusunda uzman olan Nvidia'nın bir ürünü olduğu için doğal olarak yüksek grafik performansına da sahip. Bu sayede tablette en yeni oyunları en kaliteli grafik seviyesinde oynayabileceğiz. Tablete bluetooth üzerinden oyun kontrol cihazı bağlayarak tableti bir oyun konsoluna çevirmek de mümkün.

Tegra Note 7'de öne çıkan bir diğer özellik oldukça hızlı olan internet gezintisi ve özel olarak tasarlanmış Tegra Note Stylus kalem. Videoda bu özelliklerden kısaca bahsedilirken 7 inçlik tabletin nasıl göründüğü hakkında da fikir sahibi olabiliyoruz.

YORUMLAR