The Tribez, Strateji Oyunlarını Farklı Bir Boyuta Taşıyor

The Tribez, iOS ve Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri ve ilkel zamanları konu alan oldukça sürükleyici bir strateji oyunudur. Strateji oyunlarını farklı bir boyuta taşıyan The Tribez, oyunseverleri barışçı

The Tribez, iOS ve Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri ve ilkel zamanları konu alan oldukça sürükleyici bir strateji oyunudur.

Strateji oyunlarını farklı bir boyuta taşıyan The Tribez, oyunseverleri barışçıl ve sevgi dolu insanların yaşadığı taş devri zamanlarına götürüyor ve kendi kabilelerini kurarak geliştirmelerini sağlıyor.

Keşfedilmesi gereken birçok toprağın, tamamlanması gereken birçok görevin ve çözülmesi gereken sırlarla gizemlerin sizleri beklediği bu macera dolu oyun dünyası şimdi sizleri bekliyor.

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş muhteşem grafikleri, etkileyici ses efektleri ve canlı animasyonları ile kendinizi yaşayan bir oyunun içerisinde hissedeceğiniz The Tribez için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR