The Tribez

The Tribez

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 923
  • DOSYA BOYUTU 208.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Insight

The Tribez, Windows 8.1 üzeri bilgisayar ve dokunmatik tabletinizde oynayabileceğiniz bir eski çağ strateji oyunu.

The Tribez, eski çağlarda geçen strateji oyunlarına merakınız varsa oldukça hoşunuza gidecek bir yapım. Windows 8.1 üzeri dokunmatik ekranlı veyahut klasik bilgisayarlarda oynanabilen oyunda kendi taş devri imparatorluğunuzu kurmak için mücadele veriyorsunuz.

Türkçe dil seçeneği ile gelen eski çağ strateji oyununda dinozorların yaşadığı döneme gidiyorsunuz. Son derece ilkel barakalardan okul ve tiyatroya kadar onlarca bina ile taş devri köyünüzü yaşanacak hale getirmeye uğraşıyorsunuz. Taş devri köyünüzü geliştirmenin yanında ekonominizi de güçlendirmeniz gereken oyunda kendi sınırlarınızın dışına çıkıp, dilediğiniz yere kabile üyelerinizi ve evcil dinozorlarınızı yerleştirebiliyorsunuz.

Kıyıda köşede kalmış hazine ve eserleri aramaya, adaları keşfetmeye, gizemli mağaralara keşifler düzenlemeye dayanan çok sayıda görevi karşınıza çıkaran The Tribez oyunun oynanışı diğer strateji oyunlarından farklılık göstermiyor. Yine bir yardımcı eşliğinde binaları kurarak ilerliyorsunuz. Zaten Türkçe geldiğinden zorlanacağınızı zannetmiyorum.

Keyifli oynanışının yanında detaylı renkli görselleri ve karakter animasyonları ile de beğenimi kazanan The Tribez oyununu yavaş ilerleyen strateji oyunlarını oynamaktan keyif alan herkese öneririm.