Ticket System Implementation via RFID - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şa

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şansı bulduk. 100'ün üzerinde projenin görücüye çıktığı etkinlikte dikkatimizi çeken projeler hakkında geliştirici ekiplerle küçük röportajlar yapmayı da ihmal etmedik.

Dikkatimizi çeken projelerden bir tanesi de Ticket System Implementation via RFID oldu. Günümüzde yapacağımız şehirler arası yolculuklar için sık sık kullanmakta olduğumuz otobüs firmalarına daha iyi bir altyapı sunmak amacıyla ortaya çıkan proje, aynı zamanda firmaların müşterilerine çok daha kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde otobüs bileti satmalarına olanak sağlıyor.

YORUMLAR