Tiny Hope Tanıtım Videosu

Tiny Hope, mobil oyun geliştiricisi Blyts tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici ve zorlu bir bulmaca oyunudur. Yok olmaya yüz tutmuş bir dünyada türünün son örneği olan bitkileri kurtararak, laboratuvarda yer alan kl

Tiny Hope, mobil oyun geliştiricisi Blyts tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici ve zorlu bir bulmaca oyunudur.

Yok olmaya yüz tutmuş bir dünyada türünün son örneği olan bitkileri kurtararak, laboratuvarda yer alan klonlama makinesiyle çoğaltmak için çabalayacağınız oyun oldukça akıcı bir oynanışı sizlere sunuyor.

Bir su damlasını ister sıvı, ister katı, isterseniz de gaz formunda yönetebileceğiniz oyunda bitkileri kurtarmak ve laboratuvara ulaştırmak için ormanda karşınıza çıkan tüm engelleri ve düşmanları atlatmanın yanı sıra zorlu bulmacaları başarıyla çözmeniz gerekecek.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha çok fikir edinebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Tiny Hope'u Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR