Toshiba Digit ile HTC ve Samsung'a Rakip Oldu

Samsung ve HTC'nin 1 Nisan şakası olarak kullanıcılarıyla paylaştıkları konsept akıllı eldiven tasarımlarının ardından, Toshiba'nın da kendi akıllı eldiveni Digit'i tanıtması oldukça şaşkınlık yarattı. Çünkü yayınlanan videolar ve açıklanan özelliklerin a

Samsung ve HTC'nin 1 Nisan şakası olarak kullanıcılarıyla paylaştıkları konsept akıllı eldiven tasarımlarının ardından, Toshiba'nın da kendi akıllı eldiveni Digit'i tanıtması oldukça şaşkınlık yarattı. Çünkü yayınlanan videolar ve açıklanan özelliklerin ardında, Toshiba Digit'in gerçek mi yoksa 1 Nisan şakası mı olduğu uzun süre anlaşılamadı.

Yüksek teknoloji eldiveni olarak adlandırılan Digit, 4K Ultra HD video kaydetme, bluetooth kulaklık desteği, yabancı dil çevirisi yapabilme ve daha birçok özelliği ile ortaya çıktı.

Digit'in tanıtımı ve özellikleri için yayınlanan videolar o kadar gerçekçi ve kusursuz hazırlanmıştı ki herkes bunun bir şakadan daha çok gerçek olduğuna inanmaya başlamıştı bile. İşte bu noktada beklenen açıklama Toshiba'dan geldi ve Digit'in sadece 1 Nisan şakası olarak hazırlandığı ortaya çıktı.

Toshiba Digit için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve konu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümümüz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR