uTorrent Nasıl Kullanılır? Torrent Nasıl İndirilir?

Eğer internet kullanıyorsanız torrent kelimesi gözünüze çarpmıştır. Torrent temel olarak internet kullanıcılarının birbirleri arasında dosya paylaşmasını mümkün kılan bir sistem. Bu sistemde bir yandan internetten dosya indirirken diğer yandan indirdiğini

Eğer internet kullanıyorsanız torrent kelimesi gözünüze çarpmıştır. Torrent temel olarak internet kullanıcılarının birbirleri arasında dosya paylaşmasını mümkün kılan bir sistem. Bu sistemde bir yandan internetten dosya indirirken diğer yandan indirdiğiniz dosyayı paylaşabiliyor ve başka insanlara da gönderebiliyorsunuz. Böylece indirme işlemlerinde sunucularla uğraşmadan kullanıcılar kendi aralarında dosya paylaşabiliyorlar.

Eğer torrent kullanarak bilgisayarınıza dosya indirmek istiyorsanız bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için uTorrent benzeri bir torrent istemcisi kullanmanız gerekiyor. Bu videomuzda uTorrent'i kurduktan sonra hangi ayarları yapmanız gerektiğini ve nasıl torrent indirebileceğinizi anlattık. Torrent nasıl indirilir öğrenmek istiyorsanız videomuza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR