WhatsApp Windows 8'de!

Eğer dünyanın en yaygın olarak kullanılan anlık mesajlaşma yazılımları arasında olan WhatsApp'ı bilgisayarlarınızda kullanamamaktan şikayetçiyseniz sizin için güzel bir gelişme yolda olabilir. Microsoft Washington'da düzenlediği Worldwide Partner Conferen

Eğer dünyanın en yaygın olarak kullanılan anlık mesajlaşma yazılımları arasında olan WhatsApp'ı bilgisayarlarınızda kullanamamaktan şikayetçiyseniz sizin için güzel bir gelişme yolda olabilir.

Microsoft Washington'da düzenlediği Worldwide Partner Conference 2014 etkinliğinde yaptığı bir sunum esnasında Windows 8'in metro arayüzünden alınan görüntülere yer verdi. Tony Prophet tarafından yapılan sunumda Windows 8 uygulama marketi üzerindeki uygulama sayısının artışından bahsedilmekteydi. Bu sırada ekrana yansıtılan görüntüde ise Metro arayüzü üzerindeki küçük bir kare dikkati çekti. Ekrana yansıtılan karede WhatsApp'ın Windows 8 uygulamasının kısayolu yer almaktaydı.

Eğer bu görüntüler gerçeklik payı taşıyor ise WhatsApp'ın Windows 8 versiyonu geliştiriliyor olabilir ve kısa zamanda Windows 8 kullanıcılarına sunulacağı söylenebilir.

YORUMLAR