Windows 10'lu Ekonomik Akıllı Telefon Acer Liquid M330

Bilgisayarlarımız üzerinde kullandığımız ve Windows 8'den sonra büyük beğeni kazanan işletim sistemi Windows 10 yavaş yavaş mobil cihazlarda da yaygınlaşmaya başlıyor. Windows Phone işletim sistemiyle birlikte düşük donanımsal özelliklere sahip akıllı tel

Bilgisayarlarımız üzerinde kullandığımız ve Windows 8'den sonra büyük beğeni kazanan işletim sistemi Windows 10 yavaş yavaş mobil cihazlarda da yaygınlaşmaya başlıyor.

Windows Phone işletim sistemiyle birlikte düşük donanımsal özelliklere sahip akıllı telefonların bile oldukça akıcı ve seri bir şekilde çalışabildiğine tanık olmuştuk. Windows 10 bu geleneği devam etirecek. Microsoft'un kendi ürettiği telefonlarda kullandığı bu işletim sistemini farklı üreticiler de mobil cihazlarına adapte ediyor. Bu firmalardan bir tanesi de Acer.

Acer'ın Windows 10 işletim sistemine sahip yeni telefonu Acer Liquid M330, 4 çekirdekli 1 GHZ Snapdragon 210 işlemciyi, 1 GB RAM'i, 8 GB dahili bellek ve hafıza kartı desteğini, 4.5" ekranı, 5 megapiksel ön ve 5 megapiksel arka kamerayı bir araya topluyor. Telefonun yurt dışı satış fiyatının ise 130 € civarında olması bekleniyor.

YORUMLAR