Yammer Tanıtım Videosu

İşyerleri ve toplu çalışma grupları için özel bir sosyal ağ yaratma şansını kullanıcılara sunan ve verimlilik konusunda oldukça etkili bir servis olan Yammer ile ekip çalışmalarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Android, iOS ve Windows Phone uygulamaları

İşyerleri ve toplu çalışma grupları için özel bir sosyal ağ yaratma şansını kullanıcılara sunan ve verimlilik konusunda oldukça etkili bir servis olan Yammer ile ekip çalışmalarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.

Android, iOS ve Windows Phone uygulamaları da bulunan servis, aynı proje üzerinde yer alan veya aynı işyerinde çalışan kullanıcıların proje veya şirketle ilgili ihtiyaç duydukları tüm bilgilere tek yerden ulaşmalarına olanak sağlar.

Aynı zamanda farklı kullanıcı grupları altında yer alan tüm kullanıcıların kendi görüşlerini, fikirlerini ve projelerini dile getirebilecekleri servis üzerinde, diğer kullanıcılarda konu hakkındaki görüş ve düşüncelerini rahatlıkla dile getirebilirler.

Çalışmaların çok daha etkili ve düzenli bir şekilde yürümesine olanak sağlayan ve ekip çalışmalarını çok daha verimli bir hale getiren Yammer, sizlere farklı bir çalışma yolu sunmaktadır.

Servis için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Yammer uygulamasını mobil cihazlarınız üzerine indirerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR