Yandex.Haritalar İzmir Panoramaları Lansmanı

Tamindir.com olarak davetlisi olduğumuz Yandex.Haritalar İzmir Panoramaları Lansmanı'ndaki yaklaşık 13 dakika süren sunumu başından sonuna kadar görüntüleme fırsatı bulduk. 

Yandex.Haritalar İzmir Panoramaları Lansmanı, aralarında Tamindir.com'un da bulunduğu internet sektöründeki katılımcılarla İzmir'in önde gelen otellerinden Hilton'da 4 Mayıs 2012 tarihinde saat 11:00 sularında gerçekleştirildi ve 1500 km'lik uzunluğa sahip İzmir panoramaları tüm kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Rus arama devi Yandex, günde 390 bini aşan ziyaretçisiyle günden güne hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. Yandex, üzerinde sıkı bir şekilde çalıştığı ve hiç şüphesiz kullanıcılar tarafından en dikkat çeken özelliği olan Yandex Panorama servisini Ege'nin İncisi İzmir'de de devreye soktu. Yandex.Haritalar artık İzmirlilere de panoramasıyla şehir merkezleri başta olmak üzere merak uyandıran her yeri gezip görebilme imkanı sunuyor. Yandex, İstanbul, Ankara ve son olarakta İzmir için geliştirdiği Yandex Panorama servisini kullanıcılardan gelecek talepler doğrultusunda Türkiye'nin tüm şehirlerine de götürecek. Kullanıcı sayısındaki artışla doğru orantılı olarak hizmet ağını genişleteceklerini her fırsatta dile getiren Yandex'in amacı ise kısa zamanda Google'ın hakim olduğu arama motoru pazarını dengelemek. Kullanıcı sayısını giderek artıran Yandex, panoramalarına çok güveniyor ve devamlı kendini gelişen yapısıyla bu dengeyi kurmakta ısrarcı görünüyor.

Yandex.Haritalar ve Yandex Panorama servisine buradan ulaşarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yandex Browser İndir sayfalarımız sayesinde aklınızda programa dair hiç bir soru kalmayacak.

YORUMLAR