T3Desk 2010 Build 10.09 (windows)
T3Desk
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20,608

  • Üretici

    Tehnif

T3Desk ile bilgisayarınızdaki pencerelere 3 boyutlu bir görünüm kazandıracaksınız. Böylece işlem pencerelerini dilediğiniz gibi çevirebilir, yön ve açılarını değiştirebilir hatta yakınlaştırabilirsiniz.

T3Desk masaüstünüze 3 boyutlu bir görünüm kazandırarak işlemlerinizi daha kolay yapmanızı sağlar. Masaüstünüzde işlem yaptığınız sayfalar 2 ve 3 boyutlu transparan şekilde görüntülenir. Bu boyutlanmış pencereleri döndürebilir, çevirebilir, hareket ettirilebilir veya yakınlaştırabilirsiniz.

T3Desk benzerlerine göre daha küçük bir programdır. Ücretsiz programla gösterim ayarları, zoom ayarları, sesler, 3 boyutlu görüntü açıları veya transparanlık ayarları kişiselleştirilebilir. Windows 7'de T3 butonlarını gruplayarak kullanabilirsiniz. Programı kısayol tuşları atayarak kullanmanız da mümkün. T3 Desk Aero Peek ile çalıştırıldığında 3 boyutlu pencerelerinizi thumbnail olarak da görebilirsiniz.

ÖNEMLİ!
Programın çalışması için Microsoft'un DirectX, GDI+ and Visual C++ 2008 bileşenleri işletim sisteminizde yüklü olmalıdır.

YORUMLAR